Programjaink

Mit kínálunk, a nyugodt és zökkenőmentes iskolakezdéshez?

Lépésről lépésre program

Játékos, tevékenységközpontú tanulás. Otthonos, gyermekbarát tanulási környezet.
Jógyakorlatok

Számos jó gyakorlat kidolgozása és alkalmazása pl. hangszerelő, olvasó.

Környezetvédelem, egészséges életmód, sport.
Idegennyelv tanítás

Választható nyelv: angol, német.
Gazdasági és pénzügyi kultúra

7. osztálytól
Informatikai feltételek

Minden teremben adott: internet, laptop, interaktív tábla, interaktív panel.
Iskolapszichológus

Tanulóinkat az iskolapszichológus mellett pedagógiai asszisztensek is segítik a mindennapokban.
Aktív sportélet

Labdarúgás, asztali tenisz, úszás, korcsolya, tánc, játékos sportversenyek.
Mozgáskotta

A Mozgáskotta módszer egy komplex fejlesztő program, mely játékosan fejleszti  a gyermek testi, értelmi és szociális képességeit.
Hagyományaink, ünnepeink

Hagyományok ápolása, tehetséggondozó szakkörök, fejlesztések, felzárkoztató órák, logopédiai ellátás, gyógytestnevelés
Sakk-logika

A sakk az egyik leghatékonyabb képességfejlesztő eszköz, amelynek segítségével a gyerekeket az óvodáskor végén, iskolás kor elején be lehet vezetni a tudatos ismeretelsajátítás világába.
Projekt (hét)

Adott napon vagy héten az osztály minden tagja ugyanazzal a közösen kiválasztott témával foglalkozik, a hagyományostól eltérő formában, a lehető legkomplexebb módon szerzik meg az ismereteket.
Boldogság órák

Figyelmet fordítunk a gyermekek lelki egészségének ápolására. A foglalkozásokon a gyerekek segítséget kapnak a mindennapi életben adódó problémák megoldásához.
Szülői klubok

Szülői klubokat tartunk, ahol – akár szakemberek bevonásával is -  segítséget nyújtunk a szülőknek egy-egy aktuális témával kapcsolatban.
Kooperatív tanulás

A gyerekeket is az egymás elfogadására neveljük, amelynek egyik nagyon jó módszere a kooperatív tanulási módszer, amely rengeteg lehetőséget ad a gyerekek között létrejövő interaktivitásnak, az egymástól való tanulásnak, a szélesebb körű tapasztalatszerzésnek.

Iskolakóstoló foglalkozások

Nyílt napok
8:30 - 9:30 óráig
2024. február 8. (csütörtök)
2024. február 16. (csütörtök)

Iskolába hívogató foglalkozások
9:30 - 11:00 óráig
2024. február - Itt a farsang
2024. március - Kisvakond és a tavasz

Szeretettel várjuk gyermekét, legyen iskolánk tanítványa!